Sveiki atvykę į ARTOKO! Mes esame stipriausi Lietuvoje!

Apie Mus

Džiuginame Jus jau 6 metus - Artoko!

MB „Artoko grupė“ yra medžio apdirbimo įmonė. Siūlome įvairią statybinę, džiovintą, kalibruotą, impregnuotą, apdailinę medieną. Rinkoje esame nuo 2013 m. Siekiant joje įsitvirtinti stengiamės dirbti nepriekaištingai, greitai ir kokybiškai, vertiname kiekvieną klientą. Savo veiklą pradėjome nuo medžio granulių gamybos, o vėliau nusprendėme didinti gamybos apimtis bei plėsti veiklos kryptį.

 • Statybinė mediena
 • Džiovinta mediena
 • Kalibruota mediena
 • Impregnuota mediena
 • Apdailinė mediena
 • Sibiro maumedis ir Sibiro maumedžio gaminiai
 • Medienos obliavimo paslaugos
 • Medžio pjuvenų granulės
STATYBINĖ/KONSTRUKCINĖ MEDIENA

Įvairių matmenų dvigubo pjovimo statybinė mediena konstrukcijoms. Prekyba 6 m. ilgio mediena, nestandartinių matmenų mediena, nestandartinės medienos išpjovimas pagal kliento poreikį, medienos pjovimas pagal individualius užsakymus. Standartiniai medienos matmenys: 25 x 50, 25 x 100, 25 x 150, 50 x 50, 50 x 100, 50 x 150, 100 x 100, 100 x 150, 100 x 200, 150 x 150, 200 x 200.

DŽIOVINTA MEDIENA

Džiovinta mediena yra tvirtesnės, mažiau deformuojasi, tinkama naudoti patalpų viduje.

KALIBRUOTA MEDIENA

Kalibruota mediena yra lygaus paviršiaus ir turi mažiausią matmenų paklaidą. Naudojant kalibruotą medieną statiniams užtikrinama kokybė, tikslumas ir ilgaamžiškumas.

IMPREGNUOTA MEDIENA

Impregnuota mediena yra apsaugota nuo puvimo bei medieną ardančių ir išvaizdą keičiančių organizmų. Tokiai medienai reikia mažiau priežiūros ir ji ilgiau tarnauja. Medieną impregnuojame merkiant ją specialioje vonioje, naudojant rudą „Gerlitis-5“ antiseptiką.

OBLIUOTA MEDIENA

Obliuotos medienos prekyba. Obliavimo paslaugą atliekame vokiškomis keturpusėmis medžio apdirbimo staklėmis „Gubisch“, profiliniais peiliais. Obliuota mediena įgauna lygų paviršių, ją lengviau dažyti ar lakuoti. Artoko medienos arba kliento atvežtos medienos obliavimas.

APDAILOS MEDIENA

Įvairios apdailos medienos gamyba ir prekyba. Lauko ir vidaus dailylentės, terasų, tvorų bei pakalimo lentos. Aukščiausios kokybės gaminiai, medienos gaminių gamyba pagal standartinius profilius arba pagal individualius užsakymus naudojant mūsų arba kliento žaliavą.

MEDINĖS DAILYLENTĖS

Medinės dailylentės suteikia jaukumo ir natūralumo, nesukelia alergijų bei yra tradicinė lauko ir vidaus apdailos medžiaga Lietuvoje. Dailylenčių gamybai dažniausiai naudojamas spygliuočių medis: eglė, pušis, maumedis. Vidaus dailylentėms patartina rinktis pušines ar eglines dailylentes, o maumedis dėl savo savybių labiau tinka lauko apdailai. Vidaus dailylentės yra su pilnu špuntu, siauresnės bei plonesnės nei lauko, tvirtinamos paslepiant tvirtinimo elementus. Lauko dailylentės yra pusės špunto. Galimi lauko dailylenčių profiliai: lygus paviršius, šiurkštus paviršius, apvalaus rąstelio imitacija.


TERASOS LENTOS

Gaminame terasines lentas iš eglės, pušies ar Sibiro maumedžio medienos, lygiu bei rifliuotu paviršiumi. Pasirinkus terasines lentas pagamintas iš eglės, pušies reikėtų tinkamai apdirbti medieną ir nepamiršti kasmetinės jos priežiūros: valymo, impregnavimo ir dažymo. Terasinės lentos pagamintos iš Sibiro maumedžio pasižymi ilgaamžiškumo savybėmis, taip pat nebijo šalčio bei lietingų Lietuvos orų, kadangi maumedis yra ypatinga medžio rūšis, turinti labai daug sakų ir tuo pačiu pasižyminti ypatingu atsparumu mechaniniam poveikiui. Pasirinkus maumedžio terasą, ypatingą dėmesį reikia atkreipti į medžiagas, kuriomis dengiamas paviršius, nes daugelį skysčių maumedis „atstumia“.


TVOROS IR PAKALIMO LENTOS

Tvoros ir pakalimo lentos gaminamos iš eglės, pušies arba maumedžio medienos. Gali būti šiurkštaus ar obliuoto paviršiaus; stačiais, apvalintais kampais arba rombo formos.


MEDŽIO PJUVENŲ GRANULĖS

Gaminame ekologišką biokurą. Šis biokuras turi aukštą kaitringumą, santykinai žemą peleningumą. Granulės yra gražios, šviesios spalvos, kvepia medžiu. Medžio pjuvenų granulės gaminamos mechaniškai veikiant žaliavą, nenaudojant jokių papildomų priemaišų.


TRANSPORTO PASLAUGOS

Klientų patogumui savo produkciją galime pristatyti nuosavu transportu.


Artūras įkūrėjas

0

metai patirties

0

Gamyklos

0

Laimingi klientai

0

Komandos nariai

PATARSIME JUMS!

Padėsime Jums Išsirinkti
Gaminius

Patarsime Jums statybų ar atnaujinimo klausimais.

Pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti tinkamas medžiagas Jūsų projektui.

Tokiu būdu galėsite sutaupyti nemažą pinigų sumą.

Užpildykite formą ir mes susisieksime su Jumis!

Kodėl verta rinktis MUS

Esame jauni, tačiau ne prasti! Mūsų darbų kokybė kalba pati už save. Esame stipriausia įmonė 2015-2018 Lietuvoje. Itin puoselėjame klientų norus ir lūkesčius, visada stengiamės surasti tinkamiausią sprendimą Jums. Kainos ir kokybės santykis tikrai stebinantis. Mumis pasitikėjo daugelis, tikimės, kad prisijungsite ir Jūs. Pagarbiai, ARTOKO komanda!

 • Puikus kainos, kokybės santykis.
 • Žaliavų kokybė tiesiog puiki.
 • Klientas yra mūsų prioritetas!