Apie mus

MB „Artoko grupė“ yra medžio apdirbimo įmonė.

 

Siūlome įvairią statybinę, džiovintą, kalibruotą, impregnuotą, apdailinę medieną.

 

Rinkoje esame nuo 2013 m. Siekiant joje įsitvirtinti stengiamės dirbti nepriekaištingai, greitai ir kokybiškai, vertiname kiekvieną klientą.

Savo veiklą pradėjome nuo medžio granulių gamybos, o vėliau nusprendėme didinti gamybos apimtis bei plėsti veiklos kryptį.

 

Šiai dienai mūsų gaminių asortimentas:

  • Statybinė mediena
  • Džiovinta mediena
  • Kalibruota mediena
  • Impregnuota mediena
  • Apdailinė mediena
  • Sibiro maumedis ir Sibiro maumedžio gaminiai
  • Medienos obliavimo paslaugos
  • Medžio pjuvenų granulės

STATYBINĖ/KONSTRUKCINĖ MEDIENA

Įvairių matmenų dvigubo pjovimo statybinė mediena konstrukcijoms. Prekyba 6 m. ilgio mediena, nestandartinių matmenų mediena, nestandartinės medienos išpjovimas pagal kliento poreikį, medienos pjovimas pagal individualius užsakymus.

Standartiniai medienos matmenys: 25 x 50, 25 x 100, 25 x 150, 50 x 50, 50 x 100, 50 x 150, 100 x 100, 100 x 150, 100 x 200, 150 x 150, 200 x 200.

 

DŽIOVINTA MEDIENA

Prekyba džiovinta mediena iš Šiaurės eglės. Tai puikios kokybės, mažą šakotumą turinti mediena. Pagrindiniai medienos matmenys: 32 x 125, 50 x 150. Medienos maksimalus ilgis 6 m.

 

KALIBRUOTA MEDIENA

Kalibruota mediena yra lygaus paviršiaus ir turi mažiausią matmenų paklaidą. Naudojant kalibruotą medieną statiniams užtikrinama kokybė, tikslumas ir ilgaamžiškumas.

 

IMPREGNUOTA MEDIENA

Impregnuota mediena yra apsaugota nuo puvimo bei medieną ardančių ir išvaizdą keičiančių organizmų. Tokiai medienai reikia mažiau priežiūros ir ji ilgiau tarnauja. Medieną impregnuojame merkiant ją specialioje vonioje, naudojant rudą „Gerlitis-5“ antiseptiką.

 

OBLIUOTA MEDIENA

Obliuotos medienos prekyba. Obliavimo paslaugą atliekame vokiškomis keturpusėmis medžio apdirbimo staklėmis „Gubisch“, profiliniais peiliais. Obliuota mediena įgauna lygų paviršių, ją lengviau dažyti ar lakuoti. Artoko medienos arba kliento atvežtos medienos obliavimas.

 

APDAILOS MEDIENA

Įvairios apdailos medienos gamyba ir prekyba. Lauko ir vidaus dailylentės, grindų, terasų ir tvorų lentos bei viengubo, dvigubo pjovimo įvairių storių pakalimo lentos. Aukščiausios kokybės gaminiai, medienos gaminių gamyba pagal standartinius profilius arba pagal individualius užsakymus naudojant mūsų arba kliento žaliavą.

 

MEDINĖS DAILYLENTĖS

Medinės dailylentės suteikia jaukumo ir natūralumo, nesukelia alergijų bei yra tradicinė lauko ir vidaus apdailos medžiaga Lietuvoje. Dailylenčių gamybai dažniausiai naudojamas spygliuočių medis: eglė, pušis, maumedis.

Vidaus dailylentėms patartina rinktis pušines ar eglines dailylentes, o maumedis dėl savo savybių labiau tinka lauko apdailai. Vidaus dailylentės yra su pilnu špuntu, siauresnės bei plonesnės nei lauko, tvirtinamos paslepiant tvirtinimo elementus.

Lauko dailylentės dažniausiai yra pusės špunto ir tvirtinamos varžtais jų neslepiant. Jos paprastai būna platesnės ir storesnės nei vidaus.

 

TERASOS LENTOS

Gaminame terasines lentas iš eglės ar Sibiro maumedžio medienos, lygiu bei rifliuotu paviršiumi.

Pasirinkus terasines lentas pagamintas iš eglės, reikėtų tinkamai apdirbti medieną ir nepamiršti kasmetinės jos priežiūros: valymo, impregnavimo ir dažymo.

Terasinės lentos pagamintos iš Sibiro maumedžio pasižymi ilgaamžiškumo savybėmis, taip pat nebijo šalčio bei lietingų Lietuvos orų, kadangi maumedis yra ypatinga medžio rūšis, turinti labai daug sakų ir tuo pačiu pasižyminti ypatingu atsparumu mechaniniam poveikiui. Pasirinkus maumedžio terasą, ypatingą dėmesį reikia atkreipti į medžiagas, kuriomis dengiamas paviršius, nes daugelį skysčių maumedis „atstumia“.

 

TVOROS IR PAKALIMO LENTOS

Tvoros ir pakalimo lentos gaminamos iš džiovintos eglės arba maumedžio medienos. Galimos formos: rombo, lygios ir apvalintais kampais.

 

MEDŽIO PJUVENŲ GRANULĖS

Gaminame ekologišką biokurą. Šis biokuras turi aukštą kaitringumą, santykinai žemą peleningumą. Granulės yra gražios, šviesios spalvos, kvepia medžiu. Medžio pjuvenų granulės gaminamos mechaniškai veikiant žaliavą, nenaudojant jokių papildomų priemaišų.

 

TRANSPORTO PASLAUGOS

Klientų patogumui savo produkciją galime pristatyti nuosavu transportu.

 

 


MB "Artoko grupė" Sodybų g. 2, Kaunas; 8 687 88393